TREZADO MTB ELIMINATOR Opoczno 2016

ELIMINATOR- MIEJSKIE CROSS-COUNTRY W FORMACIE ELIMINACYJNYM (XCE) to nowa, spektakularna forma ścigania cross country w centrum miasta. Organizatorem imprezy – MTB OPOCZNO.

Górska jazda, ekstremalna przeszkody i to wszystko, na wyciągnięcie ręki dla kibiców i sympatyków kolarstwa , którzy przez cały czas zawodów mogą obserwować zmagania zawodników. Trasa wyścigów była dość zróżnicowana, przejazd przez busa, schody, rampy, fontanna 🙂 dosyć ciekawe atrakcje. Organizator imprezy i tym razem spełnił wszystkie oczekiwania ścigaczy.. Doskonała zabawa , nie tylko dla doświadczonych zawodników. Czekamy na więcej!

WGR Team Grójec wystąpił w 5 osobowym składzie, Aleksandra Wójcik,  Błażej Jakóbowski, Jakub Materko, Kacper Dębek, Tomasz Badowski. Rozegrano kilka etapów i drogą eliminacji  WGR Team w pełnym składzie wystąpił w półfinale, kolega Błażej Jakóbowski doszedł do finału , rozegranym o 21:00 to było dodatkowe utrudnienie,  późny wieczór i oświetlenie miejskich lamp. Ostatecznie Vice Mistrzem ELIMINATORA został Błażej Jakóbowski WGR Team. Szczególne wyróżnienia dla Kuby,Tomka i Kacpra, którzy pokonywali zwycięsko poszczególne eliminacje.   Aleksandra zakończyła swoje zmagania na II pozycji, walka była dość zacięta, zawodniczka z zaprzyjaźnionej drużyny okazała się mocniejsza technicznie. GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *